Просто скасували без дзвінків і без пояснень, не рекомендую
Доброго дня, дякуємо за відгук. Ваше замовлення було дійсно скасовано через відсутність товару на сайті та на складі. Перед скасуванням вам було надіслано повідомлення заздалегідь про неможливість виконання замовлення. При спробі уточнити деталі та дати нам можливість запропонувати альтернативу по телефону, на жаль не вдалося (не було відповіді на наш дзвінок). Будемо раді допомогти вам з іншим замовленням в майбутньому.
Питання,- чохол так і має бутина 4см коротший від балістичного пакету?
Дякуємо за відгук та увагу до деталей. Зазвичай балістичний пакет має відповідати розміру чохла з мінімальним допуском. Нам важливо розібратись , чи не сталася помилка при комплектуванні вашого замовлення. Будь ласка, напишіть нам у приватні повідомлення , щоб ми могли оперативно розв'язати це питання. Безпека наших клієнтів - наш приорітет.
Сплачене замовлення без попереджень повернулось назад продавцю. Подзвонити, попередити, зробити на НП платне зберігання? Ні, не чули. Дуже крутий підхід для продавця військових товарів. На наступну ротацію поїду без броні, дуже дякую продавцю за відповідальний підхід
Вітаємо! Дякуємо за ваш зворотний зв’язок. Нам щиро прикро, що склалася така ситуація, адже ми розуміємо важливість цього вантажу для вас.
Хочемо пояснити технічний момент: на «Новій пошті» діє послуга «Автоматичне повернення» на 7-й день зберігання. Оскільки це системне налаштування пошти, посилка повертається відправнику автоматично, якщо її не забирають у встановлений термін. Вам було надіслано повідомлення з трекінг-кодом для того, щоб ви мали змогу відслідковувати доставку, та внести корективи у відповідь ви подякували за оперативну доставку. На жаль, ми не маємо змоги відстежувати графік кожного клієнта вручну, щоб зупинити цей процес без вашого запиту на продовження зберігання.
Ми дуже цінуємо те, що ви робите на позиціях, і найменше за все хотіли вас підвести. Ваше замовлення вже у нас, і ми готові відправити його повторно сьогодні ж.
Напишіть нам, будь ласка, чи актуальні дані для відправки? Також ми були б вдячні, якби після отримання товару ви змогли переглянути свій відгук, адже ми зі свого боку зробили відправку вчасно.
Горловина не оброблена. Подивлюсь як буде з часом
Ніяк не реагували 2 дні на замовлення, а тоді повідомили, що обраного товару немає. Не рекомендую